...

...

Obchodní podmínky

Předmětem činnosti je výroba, prodej a rozvoz hotových jídel a potravinářského zboží do vybraných lokalit.

Podmínky rozvozu a otevírací doba

Objednávku je možné učinit telefonicky, nebo  online na webových stránkách PizzaJVS a to pouze v otevírací době příslušné provozovny. Jednotlivé provozovny mohou mít různé otevírací doby, které mohou být měněny. PizzaJVS si vyhrazuje právo stanovit minimální výši objednávky a právo nerozvážet do některých oblastí. Pokud nebudeme stíhat, může se stát, že objednávku nebudeme realizovat:-)

 Platební podmínky

Za naše služby můžete platit v hotovosti, platebními kartami, stravenkami nebo bankovním převodem. Naši řidiči u sebe nemají více než 1000,-Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné. Veškeré platby probíhají v české měně. Platby kartou musí být hlášeny předem při objednávce. Při objednávce přes webové stránky probíhá platba kartou přes platební bránu přímo na webových stránkách.

Produkty

 Nabízené produkty jsou určeny k okamžité spotřebě. Některé produkty nebo zboží mohou být dočasně vyprodány. V těchto případech vám bude nabídnuta alternativa. Nápoje a přílohy se rozváží pouze s pizzou nebo hlavním jídlem. Alkoholické nápoje a tabákové výrobky neprodáváme osobám mladším osmnácti let.

 

Reklamační řád

Zakoupené produkty je zákazník povinen zkontrolovat při převzetí. Pokud je cokoli v nepořádku je potřeba ihned telefonicky kontaktovat provozovnu, kde byla objednávka učiněna. Pokud se stane, že nebyly dodrženy obchodní podmínky nebo kvalita jídla, bude nabídnuta výměna zboží. Zboží je možné reklamovat pouze v den nákupu zboží.  

Ochrana osobních údajů

Potvrzením a odesláním objednávky nebo sdělením při telefonické objednávce dáváte souhlas k dalšímu využití Vámi uvedených osobních údajů za účelem doručení objednaného zboží a zasílání oznámení o marketingových akcích v rámci společnosti Mall Advisors s.r.o., jednotlivým provozovatelům v rámci obchodní značky PizzaJVS a obchodních partnerů. V zájmu zkvalitňování služeb může být Váš hovor zvukově zaznamenán.

Speciální akce, slevy

Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka nebo sleva má specifické podmínky použití, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat. Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit nebo zrušit jakoukoliv naši akci, speciální nabídku nebo slevu. Akce a slevy se nesčítají!

Zákazník se může zúčastnit věrnostní akce 6+1 pizza zdarma. Znamená to,že bude mít každou sedmou pizzu, kterou objedná přes stránky www.pizzarozvozjvs.cz, zdarma. Tato sedmá pizza zdarma ale musí být pouze velikost 32 cm, bez možnosti přidávání ingrediencí.

Dodací lhůty

Cílem je doručení objednaných produktů a zboží v co nejkratší době. Doba dodání je od 30 minut do 90 minut. V případě, že nastanou situace, které přímo ovlivní zpoždění dodávky (dopravní komplikace, nehoda, zhoršené povětrnostní vlivy atd.), může dojít k opoždění objednávky. Za zpoždění, či nedodání zaviněné třetí osobou (krádež, výpadek energií, přerušení dodávky vody atd.), nemůže PizzaJVS nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. Veškeré provedené objednávky jsou závazné a kupující je povinen za objednané zboží zaplatit celkovou cenu. Hmotnosti veškerých jídel jsou uváděny v syrovém stavu. Pokud při objednávce VIP rozvoz do 30 minut, není dodržena lhůta pro doručení, potom zákazník platí původní cenu.

Ochranná známka & copyright

Logo PizzaJVS® je registrovanou ochrannou známkou a je ve výhradním vlastnictví společnostiMall Advisors s.r.o. a je chráněno právem.
Veškerý obsah těchto stránek, jako obrazové materiály, texty a software je majetkem Mall Advisors s.r.o.

Kontakt

Mall Advisors s.r.o.
Na Folimance 2155/15
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČ: 08394768
Zapsána u Městského soudu v Praze, spisová značka 318306 C